Ogłoszenia duszpasterskie 12.08.2018

Golenice, dnia 12.08.2018r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
1. Dziękuję za adorację NS w Golenicach w ubiegłą niedzielę. Jutro , 13 sierpnia, na Jasną Górę wejdzie Szczecińska Piesza Pielgrzymka.
2. W miesiącu sierpniu jesteśmy wezwani do podejmowania rezygnacji z alkoholu i modlitwy o trzeźwość narodu, a także jesteśmy zaproszeni do daru 100 abstynencji na 100lecie odzyskania niepodległości.
3.W środę UROCZYSTOŚC WNIEBOWZIĘCIA NMP- matki Bożej Zielnej , Msze św. będą sprawowane tak jak w niedzielę z poświeceniem ziół i kwiatów. W Ściechowie odpust ku czci Matki Bożej Kochawińskiej o godz.15.00. Z Myśliborza wyjedzie autokar na odpust do Ściechowa spod kolegiaty o godz.14.00.
4.Msza św. w Golenicach w środę o g.8.00 i 12.30; w sobotę o godz.19.30 niedzielna .
5. W Kruszwinie we wtorek nie będzie Mszy św. 6. W Czernikowie w czwartek nie będzie Mszy św.
7.Dziękuję za sprzątanie kościoła, bardzo proszę o przygotowanie świątyni na Mszę św. niedzielną P. Elżbietę i Tadeusza Stefanowicz. W zamian za sprzątanie kościoła po 150 zł złożyli P. Zofia Szychta, P. Stanisław Szychta, P. Hałas Bogdan, Bóg zapłać za ofiary.
8. W liturgii przeżywamy: we wtorek św. Maksymiliana Marii Kolbego k i m; w środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP ; w czwartek św. Stefana; w piątek św. Jacka k.
9. Solenizantom i Jubilatom składam życzenia Bożego błogosławieństwa. 10. Polecam prasę katolicką. 11. Intencje mszalne:
12. Dożynki Archidiecezjalne odbędą się w w sobotę, 8 września br. w Gryfinie.
13.W Kruszwinie kontynuowany jest remont wieży kościoła : pomalowano 2/3 ścian wieży, zaimpregnowano belki drugiego podestu i położono deski pomostowe, rozebrano część rusztowań. W poniedziałek od godz.8.00 prac będą prowadzone. O posiłek dla pracowników zatroszczyli się : P Sylwia Kozicka, P. Danuta Ciszewska.

Napisz odpowiedź