Ogłoszenia duszpasterskie 11.02.2018

Golenice, dnia 11.02.2018r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela zwykła
1.Obecna niedziela rozpoczyna 51 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem: „Trzeźwość egzaminem z wolności ”. Jest to czas szczególnej modlitwy o trzeźwość Polaków, czuwania nad własną trzeźwością i dawania świadectwa oraz wynagradzania Bogu za grzechy alkoholizmu w naszej Ojczyźnie.
Dzisiaj przypada wspomnienie NMP z Lourdes – XXVI Światowy Dzień Chorego.

2. Spotkanie kręgu biblijnego w tym tygodnie jest odwołane.
3. W Kruszwinie nie będzie Mszy św. we wtorek.

4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii przeżyjemy od Środy Popielcowej do I niedzieli Wielkiego Postu, tj od 14 lutego do 18 lutego 2018r. W sobotę, 17 lutego w Golenicach nie będzie Mszy św. niedzielnej, lecz z soboty o godz.18.00. W czasie rekolekcji Msze św. z naukami będą sprawowane:
• w Czernikowie środa – sobota godz. 17.00 i niedziela godz.9.30; Spowiedź św. w piątek i w sobotę od godz.16.30
• w Kruszwinie środa- sobota godz.18.00 i niedziela godz.11.00 ; Spowiedź św. w sobotę od godz.17.30.
• w Golenicach środa – sobota godz. 19.00 i niedziela godz.8.00 i godz.12.30. Spowiedź św. sobota od godz.18.00 Słowo Boże rekolekcyjne będzie głosił ks. Marek Pasiuk , pallotyn
5. W tym tygodniu w liturgii przypada: w czwartek bł. Michała Sopoćko k;

6.Solenizantom i Jubilatom składam życzenia Bożego błogosławieństwa. 7.Polecam prasę katolicką.
8. Intencje mszalne:
9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i bardzo proszę o przygotowanie świątyni na kolejną niedzielę P. Agnieszkę i Dariusza Pawlak .
10. Można zgłaszać się telefonicznie lub internetowo na Forum Charyzmatyczne „Z Maryją przyjmujemy Ducha Świętego” odbywającym się w Szczecinie w dniach 11-13 maja 2018r. Ulotki znajdują się przy czasopismach.
11. Zachęcam do zgłaszania się na Forum Młodych, które odbędzie się w Szczecinie w sobotę, 7 kwietnia 2018r. Spotkanie przygotowuje Wspólnota Emmanuel. Ulotki znajdują się przy czasopismach.